Зірки української естради завітали до військовослужбовців Національної гвардії України - НГУ
Днями гвардійців столичної бригади відвідали відомий телеведучий та шоумен Микола Сєрга, а також актори театру ім. І. Франка «Катерина і бугаї».
Пишаємося та завжди пишались нашими військовими. Раді, що знаходимося серед них – коли дивимося на воїнів, то бачимо, що в України є майбутнє”, – зазначили народні артисти.
Хлопці та дівчата тепло зустріли зіркових гостей, адже більшість гвардійців знають та неодноразово бачили їх на телеекранах.
Деякі сьогоднішні пісні я написав практично перед повномасштабним вторгненням та навіть не думав їх виконувати, бо вважав їх занадто ліричними – чимось недоречним для сьогодення, проте знайшлися люди, які переконали мене у зворотному. Війна – це конкретні люди та історії цих людей, а для них завжди є місце в моїй творчості”, – ділиться враженням Микола Едуардович.
Нагадаємо, що це вже не перша зустріч військовослужбовців Національної гвардії України з українськими артистами – деякий час тому гвардійців відвідав актор театру та кіно, Народний артист України Богдан Бенюк.
Перейти до вмісту