Днями гвардійців столичної бригади відвідали відомий телеведучий та шоумен Микола Сєрга, а також актори театру ім. І. Франка «Катерина і бугаї».
Пишаємося та завжди пишались нашими військовими. Раді, що знаходимося серед них – коли дивимося на воїнів, то бачимо, що в України є майбутнє”, – зазначили народні артисти.
Хлопці та дівчата тепло зустріли зіркових гостей, адже більшість гвардійців знають та неодноразово бачили їх на телеекранах.
Деякі сьогоднішні пісні я написав практично перед повномасштабним вторгненням та навіть не думав їх виконувати, бо вважав їх занадто ліричними – чимось недоречним для сьогодення, проте знайшлися люди, які переконали мене у зворотному. Війна – це конкретні люди та історії цих людей, а для них завжди є місце в моїй творчості”, – ділиться враженням Микола Едуардович.
Нагадаємо, що це вже не перша зустріч військовослужбовців Національної гвардії України з українськими артистами – деякий час тому гвардійців відвідав актор театру та кіно, Народний артист України Богдан Бенюк.
![9X6A3949 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9x6a3949-kopiya.jpg)
![9X6A3960 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9x6a3960-kopiya.jpg)
![9X6A3962 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9x6a3962-kopiya.jpg)
![9X6A3991 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9x6a3991-kopiya.jpg)
![9X6A4050 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9x6a4050-kopiya.jpg)
![IMG_7453 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_7453-kopiya.jpg)
![IMG_7455 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_7455-kopiya.jpg)
![IMG_7524 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_7524-kopiya.jpg)
![IMG_7688 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_7688-kopiya.jpg)
![IMG_7698 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_7698-kopiya.jpg)
![IMG_7744 копія](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/img_7744-kopiya.jpg)
Попередній
Наступна