В серці нашої столиці, в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського, відбувся захід присвячений славетним і сміливим захисникам України.
На сходах Академії гвардійців нашої бригади тепло зустрічав колектив консерваторії. Слова вдячності за мужність та захист нашої держави висловив ректор закладу Максим Тимошенко. З вітальним словом до присутніх також звернувся почесний гість заходу Патріарх Філарет, побажав сил, витримки та скорішої перемоги.
![1](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/1-11.jpg)
![2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/2-14.jpg)
![3](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/3-9.jpg)
![4](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/4-12.jpg)
![6](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/6-10.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/7-8.jpg)
![8](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/8-5.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/9-4.jpg)
![10](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/10-5.jpg)
![11](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/11-5.jpg)
![12](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/12-2.jpg)
![13](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/13-2.jpg)
![14](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/14-1.jpg)
![15](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/15-1.jpg)
![16](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/16-2.jpg)
![17](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/17-1.jpg)
![18](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/18.jpg)
![19](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/19.jpg)
![20](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/20.jpg)
![21](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/21.jpg)
Попередній
Наступна
Хочу подякувати волонтерам Академії, завдяки Вам у наших бійців з’явились павербанки із сонячною батареєю, а також компанії «Київхліб» за солодкі подарунки. Ваша підтримка в цей час є дуже важливою, все що ви робите є величезним вкладом в нашу спільну перемогу!», – зазначив командир військової частини полковник Дмитро Цимбал.
Після завершення урочистостей, на гвардійців чекала неймовірно різноманітна та яскрава програма концерту, яка складалась з відомих творів українських композиторів. Також на сцені Академії пролунав виступ оркестру нашої бригади на чолі з диригентом старшим лейтенантом Юрієм Дубінчуком. Військові музиканти виконували відомі сучасні українські композиції, серед яких – попурі на тему пісень гурту Океан Ельзи «Тихий океан», «Доброго вечора – ми з України!», народної пісні «Ой у лузі, Червона калина», а також пісню переможців Євробачення, гурту KALUSH «Stefania».
Дякуємо організаторам та виконавцям за яскраві враження, підняття нашого бойового духу та ратну працю. Ми служимо українському народу й разом обов’язково переможемо.
Група інформації та комунікації військової частини 3066