В серці столиці відбувся захід присвячений славетним Захисникам України - НГУ
В серці нашої столиці, в Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського, відбувся захід присвячений славетним і сміливим захисникам України.
 
На сходах Академії гвардійців нашої бригади тепло зустрічав колектив консерваторії. Слова вдячності за мужність та захист нашої держави висловив ректор закладу Максим Тимошенко. З вітальним словом до присутніх також звернувся почесний гість заходу Патріарх Філарет, побажав сил, витримки та скорішої перемоги.
Хочу подякувати волонтерам Академії, завдяки Вам у наших бійців з’явились павербанки із сонячною батареєю, а також компанії «Київхліб» за солодкі подарунки. Ваша підтримка в цей час є дуже важливою, все що ви робите є величезним вкладом в нашу спільну перемогу!», – зазначив командир військової частини полковник Дмитро Цимбал.
Після завершення урочистостей, на гвардійців чекала неймовірно різноманітна та яскрава програма концерту, яка складалась з відомих творів українських композиторів. Також на сцені Академії пролунав виступ оркестру нашої бригади на чолі з диригентом старшим лейтенантом Юрієм Дубінчуком. Військові музиканти виконували відомі сучасні українські композиції, серед яких – попурі на тему пісень гурту Океан Ельзи «Тихий океан», «Доброго вечора – ми з України!», народної пісні «Ой у лузі, Червона калина», а також пісню переможців Євробачення, гурту KALUSH «Stefania».
 
Дякуємо організаторам та виконавцям за яскраві враження, підняття нашого бойового духу та ратну працю. Ми служимо українському народу й разом обов’язково переможемо.
 

Група інформації та комунікації військової частини 3066

Перейти до вмісту