НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Увечері 7 жовтня під час несення служби з охорони громадського порядку по вулиці Київській у місті Житомирі гвардійці військової частини 3047 Північного ОТО Національної гвардії України звернули увагу на чоловіка, який поводив себе підозріло та намагався уникнути зустрічі з патрулем.

Під час перевірки особистих документів громадянин почав помітно нервувати. У присутності свідків військовослужбовці провели поверхневий огляд чоловіка та виявили в нього згорток із рослинною речовиною зеленого кольору, зовні схожою на наркотичну.

На місце затримання була викликана слідчо-оперативна група, якій передали затриманого для з’ясування обставин події. Вилучену речовину було направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Довідково: ст. 309 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Карається до 3 років позбавлення волі.

Група інформації та комунікації військової частини 3047