Житомирські гвардійці затримали двох осіб із забороненими речовинами - НГУ
За минулу добу, під час несення служби з охорони громадського порядку та охорони державних об’єктів у місті Житомирі, військовими патрулями було затримано 2 осіб за підозрою в незаконному зберіганні та розповсюдженні заборонених речовин.
 
Учора під час патрулювання Корольовського району нацгвардійці звернули увагу на підозрілого чоловіка, який намагався уникнути зустрічі з патрулем, різко змінивши напрямок руху. Даного громадянина було зупинено та проведено, у присутності свідків, поверхневий огляд і перевірку особистих документів. У затриманого правоохоронці виявили паперовий згорток із забороненою речовиною, зовні схожу на наркотичну.
 
Увечері того ж дня гвардійці помітили на вулиці підозрілу особу, яка помітно нервувала та намагалась уникнути зустрічі з військовослужбовцями. Під час поверхневої перевірки правоохоронці з’ясували, що 43-річний місцевий житель має при собі «Метадон 3-Н».
 
В усіх випадках на місця подій були викликані слідчо-оперативні групи, а затриманих було передано працівникам поліції для подальшого з’ясування обставин за підозрою в скоєнні злочинів.
 
Група інформації і комунікації Північного Київського ТУ
Перейти до вмісту