Журналіст за освітою, військовий за покликанням - НГУ
Сержант Національної гвардії Анатолій у коледжі вивчав журналістику, але згодом вирішив втілити дитячу мрію і піти служити Батьківщині. Журналістський фах допомагає йому будувати довірливу комунікацію із солдатами, шукати індивідуальний підхід при вихованні, навчанні особового складу, вивчені особистих, ділових і моральних якостей бійців.
 
«Я мріяв стати військовим з дитинства. Але перше здобував освіту журналіста, оскільки мені подобалось спілкуватись з людьми, дізнаватись про них цікаві історії з життя, а також доносити інформацію. Зараз це допомагає мені як сержанту налагодити комунікацію з особовим складом, спостерігати за їх психологічним станом та працювати над згуртуванням колективу, – розповідає сержант Національної гвардії. – Насправді, згуртувати колектив дуже важко. Для того, щоб військові діяли одним механізмом, синхронно і розуміли одне одного, витрачається багато часу та зусиль. Але досягнення таких результатів дається взнаки як у мирний, так і у воєнний час. Для цього я використовую метод індивідуальних бесід, спостерігаю за їхніми діями під час нештатних ситуацій, як військовослужбовці вирішують ті чи інші проблеми. Якщо потрібно, то раджу як вчинити в тій чи іншій ситуації, якщо їм щось не вдається – підтримую, даю поради».
 
Вміння змінювати перспективу, навчатися й аналізувати власний досвід – це запорука розвитку військовослужбовця. Анатолій зумів пройти різні ланки служби у Національній гвардії: від рядового до сержантського складу: і як строковик, і як контрактник, і як командир відділення. Проте чоловік планує розвиватися далі.
 
«Я планую продовжити свою військову кар’єру та отримати офіцерське звання. Кожен етап, кожне здобуте звання чи посада дозволяє мені дивитися на службу з різних ракурсів, набувати досвіду та ставати гідним військовослужбовцем Національної гвардії, – ділиться планами Анатолій, – я стоятиму до перемоги за свою сім’ю і дитину. Подаючи приклад сину, боротимусь за його право на мирне і спокійне життя в Україні. Хоч і розумію, що перемога над окупантом буде здобута дуже великою ціною!»
Перейти до вмісту