Після загальнонаціональної хвилини мовчання, військові капелани разом з нацгвардійцями провели молебень за дітьми, котрі загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
На жаль війна продовжується і кожен день від рук російських окупантів гинуть не тільки військовослужбовці та мирні громадяни, а й ні в чому невинні діти.
На сьогодні, вже більше 726 дітей постраждали в Україні від рук окупантів.
“Це дуже важкі втрати для нашої держави. Кожен із загиблих діточок завжди буде в нашій памʼяті та серцях. Ми не забудемо і не пробачимо”, – зазначив один із гвардійців.
Україна пам’ятає.
Українці помстяться.