Збірна Північного об’єднання Нацгвардії виграла кубок з мініфутболу серед військових - НГУ

На Київщині відбувся фінал Кубка Української Військової Ліги з мініфутболу 2024 – це змагання серед збірних команд підрозділів Сил безпеки та оборони України, спрямовані на реабілітацію після травматичного бойового досвіду, а також на покращення загального фізичного та ментального стану військовослужбовців.

«Дякую організаторам за такий захід, за таку атмосферу та за те, що ви підбадьорюєте кожного військовослужбовця, надаєте їм можливість реабілітуватися, знайти цікаві моменти в житті, пограти у футбол та відволіктися, – заявив виконуючий обов’язки директора департаменту професійної підготовки Національної гвардії України полковник Сергій Красний, а також звернувся до фіналістів: Особливо бере гордість за те, що Національна гвардія, наші козаки, які брали участь у цьому турнірі, посіли призові місця. Хлопці, дуже пишаюся вами, пишаюся, що ви у нас є».

Після групового етапу та плей-офф у фіналі зустрілися дві найсильніші команди турніру: збірна Північного об’єднання Національної гвардії України ФК «Північ» та збірна Південного об’єднання Національної гвардії України ФК «Південь».

Один із героїв матчу воротар «Півночі» Герман сказав:

«Багато хлопців з бойових дій приїхали. Це гарні турніри, щоб їм трішки «розгрузитися», розслабитися. Чим більше подібних змагань буде, тим краще».

По завершенню матчу організатори нагородили усіх учасників відзнаками турніру та призами, а також зробили спільні фото на згадку.

«Ми не забудемо ніколи, що ви робите і що зробите для України та для наших дітей, – звернулися організатори до учасників турніру. – Хлопці, вам щирий уклін, щира подяка кожному з вас. Так тримати, рухатися тільки в перед, до перемоги України. Слава Україні!».

Військовослужбовці Північного об’єднання приєднуються до привітань побратимів із заслуженою перемогою та нагородами у турнірі.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту