“Завжди маєш знайти в собі сили”, — гвардієць “Консул” про бої за Бахмут (ВІДЕО) - НГУ

Офіцер Нацгвардії “Консул” воює у Бахмуті з кінця грудня. Його підрозділ утримує позиції на околицях міста та протистоїть жорстокому тиску.

“Консул” за освітою філолог, перекладач. Він донедавна служив у Києві, у частині, яка спеціалізувалася на охороні дипломатичних установ, але з початку повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну він почав вимагати переводи до 3 бригади оперативного призначення “Спартан”, адже вона постійно бере участь у бойових діях проти окупанта. Воював на Харківщині та Донеччині. Нищив ворога під Майорськом та у Бахмуті.

Після повномасштабного вторгнення агресора, росії, я був впевнений у тому, що мені потрібно захищати свою державу, боронити від ворога. Тому я прийняв рішення перевестися до військової частини 3017 та боронити свою державу у лавах цієї частини. Зараз я знаходжусь у Бахмуті. Тут з хлопцями ми тримаємо оборону”, — пояснює “Консул”. Він — зосереджений, і намагається виважити кожне слово. Під час інтерв’ю десь над нами пролітає розвідувальний “мавік”. У місті не припиняється артилерійська канонада.

Сьогодні його підрозділ постійно вступає у вогневі контакти з так званими “вагнерами” та мобілізованими.

Групи по 5-10 осіб постійно намагаються зайти на наші позиції. Якщо мають успіх, то вони викликають підкріплення, аби на них закріпитися. Якщо ні, то група, або ліквідована, або відступає. Стикався із різними “кастами” ворога, але найбільш серйозний супротив нам чинив підрозділ так званої ПВК “Вагнер”. Вони мають навички, досвід, діють вони швидко, мають завжди розрахунок на елемент несподіваності. Проте ми — краще! Під час одного такого штурму наших позицій, противник зазнав втрат — загинуло до 20 найманців, противник відступив, — ділиться “Консул”. Він додає, що “вагнерам” їхнє командування дозволяє відступати для перегрупування, а от на мобілізованих росіян це правило не поширюється. — Мобілізовані російської армії — це звичайне “м’ясо”, яке приходить для того, щоб вмерти. Якщо хтось із них намагається відступити, то їхні командири можуть, навіть, відкрити по них вогонь.

“Консул” закликає добровольців, які прагнуть звільняти окуповані території України, вступати до лав бригади наступу “Спартан”.

Воїн — це, перш за все, шлях, який для себе обирає кожен. Моя мотивація у тому, що я військовий, і в мене є мої обов’язки. Якщо ти вже прийшов сюди, якщо ти вдягнув форму, взяв зброю в руки, і прийшов боронити свою державу, завжди маєш знайти в собі сили, щоб виконувати свої обов’язки, а інакше навіщо ти тут?” — каже “Консул”

Військовослужбовці бригади Нацгвардії “Спартан” є питомою складовою Сил Оборони України. Вони ефективно нищать російських загарбників на сході України, ведуть бої за волю та суверенітет українських земель. Наразі триває рекрутингова кампанія, бригада набирає до своїх лав високомотивованих добровольців.

Штурмова бригада “Спартан” — об нас ламається ворог!
Вступай і наступай!

Заповнюй анкету на сайті https://storm.mvs.gov.ua/

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту