Гвардійці вітають українців з Днем єднання (ВІДЕО) - НГУ

16 лютого українці вдруге в історії відзначають День єднання. Ідея свята – показати світу єдність українського народу. Єдність це наша зброя. В єдності ми захищаємо свою свободу та незалежність. В єдності ми непереможна сила. І лише об’єднані ми подолаємо будь-якого ворога.

З Днем єднання, Україно!

Гвардійці Одещини продекламували символічний вірш українського письменника Дмитра Чередниченка – «Єдина Україна».

«Маємо завжди бути згуртовані навколо національної ідеї і показати російським пропагандистам, що ми – єдиний народ. Нас не здолати ні ракетами, ні відключенням світла. Час прийде і всі українці промовлять довгоочікувані слова: «Ми Перемогли!», – зазначає гвардієць Олександр Олесь. 

«Сьогодні ми як ніколи об’єднані проти ворога, який прийшов на нашу землю і намагається нас зламати. Об’єднані на благо світлого майбутнього нашої країни, аби довести всьому світу, що Україна – сильна духом країна, а українці вольова нація, яка бореться за добробут і спокій своєї Батьківщини й зараз стоїть на захисті всього цивілізованого світу», – зауважили гвардійці під час проведення заходів до Дня єднання на Півдні України.

Кожного наступного року ми й надалі підійматимемо наш синьо-жовтий стяг, співатимемо наш Гімн, а також разом відбудуємо нашу Україну і житимемо в мирі та злагоді. Адже українці – сильний і незламний народ, який зуміє подолати всі труднощі!

Віримо в нашу силу, нашу єдність і в Україну!

Перейти до вмісту