Заступник командувача НГУ з логістики відвідав військові частини та навчальні центри Нацгвардії - НГУ

Заступник командувача Національної гвардії України з логістики бригадний генерал Олександр Білоус відвідав військові частини та навчальні центри НГУ.

Мета візиту полягала у розв’язанні питань щодо поліпшення умов для особового складу, вдосконалення навчально-матеріальної бази та інфраструктури для підготовки бійців, розширення спектра та якості послуг закладів медико-реабілітаційного спрямування.

Покращення медичної матеріальної бази та умов реабілітації поранених – одні з пріоритетних напрямків для Нацгвардії та МВС. Ми маємо дбати про військовослужбовців, які отримали поранення, травми, повернулися з полону і потребують відновлення.

“Поспілкувавшись із командирами на місцях, розглянули потреби для забезпечення проведення базової військової підготовки особового складу, що долучається до лав Нацгвардії. Якість підготовки водіїв всіх категорій, зокрема броньованої техніки. На кожному рівні працюємо, щоб мати необхідний перелік сучасних зразків озброєння і техніки, вузлів і агрегатів для якісного навчання таких фахівців”, – підкреслив бригадний генерал Олександр Білоус.

Що стосується підготовки безпосередньо фахівців логістики, таких як кухарі, пекарі, начальники їдалень, персоналу для лазнево-пральних комплексів – процес триває постійно.

Працюємо задля перемоги!

Слава Україні!

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту