25 травня 2023 року, Заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом генерал-майор Олег Сахон разом із представниками служби військового капеланства, привітав Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія з днем тезоіменитства та подякував за душпастирську опіку військовослужбовців Національної гвардії України, які самовіддано захищають державний суверенітет та територіальну цілісність України.
![маа](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/maa-1.jpg)
![мм](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/mm-1.jpg)
![мии](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/05/myy.jpg)
«Вірю, що з Божою допомогою ми досягнемо перемоги, але від кожного з нас, від єднання наших зусиль залежить, як швидко це буде. Ми маємо долати і зовнішнього ворога, але також боротися і зі злом, яке діє всередині – з розбратом, з корупцією та всім, що є гріхом перед Богом і злочином перед людьми», – підкреслив генерал-майор Сахон.
Блаженнійший владика тепло подякував за вітання, підкреслив, що в умовах російської агресії всі разом маємо боротися за перемогу і мир, не забувати, якою дорогою ціною, ціною життів кращих синів і дочок України, оплачена кожна мить нашої свободи.