Учні навчаються не лише з підручників, але і з життя, і тому військові регулярно вносять свій внесок у збільшення рівня обізнаності школярів. Проведене сьогодні заняття з РХБЗ дало учням можливість отримати цінний практичний досвід.
![_MG_9956](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9956.jpg)
![_MG_9759](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9759.jpg)
![_MG_9932](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9932.jpg)
![_MG_9764](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9764.jpg)
![_MG_9711](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9711.jpg)
![_MG_9762](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9762.jpg)
![_MG_9772](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9772.jpg)
![_MG_9901](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9901.jpg)
![_MG_9727](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9727.jpg)
![_MG_9729](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9729.jpg)
![_MG_9711-](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/mg_9711-.jpg)
Військові фахівці, а саме офіцери відділу цивільно-військового співробітництва та військовослужбовці 27 Печерської бригади НГУ, відвідали столичну школу, де провели інформативний урок. Учні отримали знання про заходи безпеки в разі можливого випадку радіаційної, хімічної чи біологічної загрози.
Під час заняття старшокласники не лише слухали теоретичні аспекти, а й брали участь у практичних вправах, де військові демонстрували засоби захисту та навчали правильному їх використанню. Це створило реалістичні умови, які дозволяють учням легше засвоювати інформацію та вміти застосовувати її у реальному житті.
Важливо відзначити, що такі заняття не тільки розширюють знання учнів, але й сприяють формуванню в них навичок самозахисту. Головна мета таких тренінгів – навчити школярів ефективно реагувати на непередбачені ситуації, що в свою чергу збільшує загальний рівень безпеки в шкільному середовищі!
Також підполковник Алла Клачко ознайомила старшокласників з умовами служби і навчання у військових навчальних закладах НГУ, розповіла про спеціальності, які можна здобути та перспективи кар’єрного зростання і престиж служби.
Цей урок підкреслює важливість співпраці між військовими та освітніми установами для забезпечення безпеки в суспільстві та готовності до реагування на різні виклики.