Замість підручників – зброя, замість учнів за шкільними партами – солдати: в минулому- педагог, нині – командир відділення Валентина Ніжнік (ВІДЕО) - НГУ

Колись вона думала, що вчителювання – її єдине покликання та призначення, справа всього її життя. Однак, коли в Україну прийшла війна, Валентина взяла до рук зброю, вивчилася на командира відділення й уже п’ятий рік вправно керує ввіреними їй у підпорядкування солдатами строкової та контрактної служби. Запевняє – допоки рідній країні будуть потрібні її знання, уміння та досвід як військової, доти залишатиметься в у війську.

Про вчительське минуле згадує та вдячна йому за ті педагогічні навички, які допомагають їй зараз керувати, навчати та виховувати молодих солдатів.

Тож напередодні Дня вчителя саме з нею – молодшим сержантом, командиром відділення однієї з військових частин Нацгвардії Валентиною Ніжнік,  що полишила викладацьку діяльність, коли виникла необхідність захищати рідну країну, хочемо, разом зі знімальною групою телеканалу TV7+, вас познайомити.

Перейти до вмісту