Дмитро – офіцер Національної гвардії України, а також – бронзовий призер Олімпійських ігор, що проходили у Бразилії у 2016 році, багаторазовий призер чемпіонату Європи, призер чемпіонатів України та світу, заслужений майстер спорту України, член штатної збірної команди України з веслування на каное. Загалом у послужному списку Дмитра 28 міжнародних медалей, Орден за заслуги III ступеня, Орден за заслуги II ступеня, медаль Кабінету Міністрів.
![Денис](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/denys.jpg)
![Дмитро та Денис](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/dmytro-ta-denys.jpg)
![Дмитро](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/dmytro.jpg)
![тренування](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/trenuvannya.jpg)
Попередній
Наступна
Друг та напарник по службі Дмитра – Денис також є членом штатної збірної команди України з веслування на каное, чемпіоном світу та Європи серед молоді до 23 років, бронзовим призером Чемпіонату світу серед дорослих, майстром спорту міжнародного класу.