Загиблому солдату Миколі Горбану відкрили дошку пам’яті - НГУ

Військовослужбовці чернівецького підрозділу Національної гвардії України у школі села Усть-Путила ініціювали відкриття меморіальної дошки загиблому побратиму солдату Миколі Горбану.

Пам’ятна плита на школі де навчався загиблий герой – це спосіб увіковічити його пам’ять й передати майбутньому поколінню усвідомлення героїчного подвигу й непомірної ціни, котру платить український народ за свою свободу і незалежність.

“Наш священний обов’язок – пам’ятати подвиги героїв і вшановувати їхню пам’ять, – наголосив капелан чернівецького підрозділу Нацгвардії отець Микола. – Імена та подвиги наших героїв назавжди залишаться в історії вільної України.”

Побратими Миколи Горбана вважають, що такий спосіб формування світлої пам’яті про українських воїнів, що загинули, захищаючи Батьківщину – це хороший спосіб як виховання майбутнього покоління, так і шанування конкретного захисника. Меморіальна дошка, що з’являється на будинку чи школі де жив і навчався загиблий – це не лише шана воїну. Це спосіб побудови громадської свідомості і солідарності, спосіб сказати: дивіться, сусіди – ось Герої і він один із нас.

Перейти до вмісту