За вихідні дні у Чернігові та Черкасах гвардійці затримали чотирьох осіб із забороненими речовинами - НГУ

У Чернігові на одному з блокпостів гвардійці зупинили автомобіль для перевірки документів. Упродовж спілкування з військовослужбовцями службова собака зреагувала на наявність забороненої речовини у транспортному засобі. Під час проведення поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у громадянина пакетик з речовиною зеленого кольору рослинного походження, схожу на наркотичну.

За допомогою службової собаки на цьому ж блокпості гвардійці виявили у громадянина, що рухався власним автомобілем, згорток з кристалічною речовиною білого кольору. За словами самого затриманого там знаходилась наркотична речовина «солі».

На іншому блокпості гвардійці зупинили маршрутне таксі для перевірки документів у пасажирів. Упродовж спілкування з військовослужбовцями службова собака зреагувала на наявність заборонених речовин в одного з громадян. Під час проведення поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у пасажира 12 пігулок «Метадону».

У Черкасах, під час несення служби спільно з працівниками поліції на одному з блокпостів, гвардійці зупинили чоловіка для перевірки документів. У ході спілкування чоловік поводився агресивно, помітно нервував та намагався уникнути перевірки. Під час поверхневого огляду, у присутності свідків, правоохоронці виявили у кросівках громадянина 2 пакетики з речовиною зеленого кольору рослинного походження, зовні схожу на наркотичну.

На місця подій було викликано слідчо-оперативні групи, яким передали затриманих для подальшого з’ясування обставин за підозрою у порушенні статті 309 ККУ, а речовини направлено на дослідження.

Перейти до вмісту