З гвардійцями Одещини провели показове заняття за стандартами НАТО - НГУ

Національна гвардія України – професійна, адаптивна, мобільна та ефективна в протидії внутрішнім і зовнішнім загрозам. Щодня гвардійці вдосконалюють свої вміння та навички завдяки постійним тренуванням за новими стандартами та методами.

Командирам підрозділів 11 бригади НГУ імені Михайла Грушевського провели показове заняття, основною тематикою якого було відпрацювання дій взводу піхоти під час виконання завдань на блокпосту в районі збройного конфлікту.

«Сьогодення потребує від кожного з вас вміти чітко та якісно навчити особовий склад діяти при будь-яких загрозах. Завдяки військовій системі цілевказання (Military Grid Reference System) та порядку роботи процедури управління військами (Troop Leading Process) це стає значно легше. Адже дії більш систематичні та організовані», – зазначає заступник командира частини.

На занятті було розглянуто наступні питання: огляд цивільного транспорту, практичне відпрацювання прориву диверсійно-розвідувальної групи на автівці через блокпост, а також відбиття нападу на розгорнутий блокпост, зайняття кругової оборони та маневр вогнем, силами та засобами.

Мета даного заходу надати командирам певні знання, аби надалі використовувати їх при навчанні військовослужбовців підрозділу. Кожен, від командира частини до останнього солдата, повинен знати при загостренні ситуації свої дії та вміло, професійно виконувати бойові завдання.

Група інформації і комунікації Південного ОТО

Перейти до вмісту