Южноукраїнські гвардійці показали високий рівень бойової готовності під час тактичних навчань - НГУ

Навчання нацгвардійців військової частини 3044 Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ мали на меті вдосконалити навички бійців в застосуванні артилерійського, протитанкового та зенітного озброєння, підвищення рівня взаємодії бійців в умовах наближених до бойових. Гвардійці відпрацьовували елементи бою, такі як прикриття побратимів чи зміни позицій. Кожна група отримала своє індивідуальне завдання, що дозволяло відпрацювати координацію та швидкість реагування на зміни бойової обстановки.

«Кожне із завдань пропрацьовувалось поетапно. Завдання було, щоб кожен боєць спробував себе в тій чи іншій ролі, мав уявлення, як діяти в різноманітних ситуаціях. Після практичної частини, провели детальний розбір дій кожної бойової групи. Відзначили моменти, з якими учасники навчань впоралися, а також вказали на помилки, які, впевнений, бійцями будуть усунуті», – зазначив командир підрозділу на псевдо Демид.

Регулярність в тренуваннях нацгвардійців дозволяє підготувати бійців до найскладніших завдань, під час виконання яких військовослужбовці здатні успішно діяти за будь-яких обставин. Подібні навчання є складовою частиною комплексу підготовки бійців до умов діяльності військової частини із забезпечення безпеки та оборони держави.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту