«Єдині новини»: про ситуацію на східному фронті, медичне забезпечення та інші завдання, які виконують підрозділи НГУ (ВІДЕО) - НГУ
В рамках загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» речник Національної гвардії розповів про поточну ситуацію на східному фронті та на звільнених територіях, а також про медичне забезпечення й інші завдання, які виконують підрозділи НГУ.
 
Спільно з усіма силами оборони Нацгвардія бере учать у відсічі атак майже в усіх районах, де ведуться активні бойові дії. Усі підрозділи максимально утримують свої позиції, не зважаючи на обстріли, які не припиняються і завдають не лише уражень по позиціях військових, а й великих руйнувань для населених пунктів.
 
Техніка й озброєння максимально зосереджується для забезпечення підрозділів у районах ведення бойових дій і на напрямках, де це найбільш необхідно. Коли ведуться постійні активні бойові дії, то питання безперервного забезпечення військ актуальне і вирішується вищим керівництвом для того, щоб армія була боєздатною. У тому числі шляхом залучення міжнародної допомоги.
 
Руслан Музичук зазначив, що стосовно медичного забезпечення – також ведеться робота для його поповнення, зокрема через обсяг волонтерської допомоги. Це і медикаменти, і автомобілі, які передають у райони, де вони найбільш необідні зараз. Велика увага приділяється навченості бійців саме тактичній медицині. Аби боєць на полі бою вмів надати собі або товаришу першу невідкладну допомогу.
 
Підрозділи Нацгвардії залучені й на тих територіях, де немає активних бойових дій: у патрулюванні вулиць, антидиверсійній діяльності, розмінуванні.
 
Одним із найбільших викликів залишається розмінування визволених від російських окупантів територій. Це велетенський масштаб роботи. Станом на сьогодні саперами НГУ виявлено та знешкоджено понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів.
 
Наразі у столиці відновили роботу понад 50 дипломатичних представництв і консульських установ – і гвардійці забезпечують охорону цих об’єктів для безпечної роботи дипломатів.
Перейти до вмісту