Є багато сміливих, вмотивованих людей, готових обороняти країну та проганяти ворога з нашої землі, – Ігор Клименко - НГУ

20 лютого, міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко зустрівся із героями МВС – військовослужбовцями Нацгвардії та Держприкордонслужби, поліцейськими та рятувальниками.

 

Кожен із них неодноразово ризикував життям, рятуючи побратимів, цивільних беззахисних людей, відбиваючи атаки окупантів, розміновуючи території й будівлі, даючи надію кожному, хто опинився під завалом після ворожого обстрілу. Вони буквально пройшли вогонь та воду, і заслуговують на те, щоби стати взірцями й натхненниками для тих, хто хоче зрозуміти, що і як потрібно зробити, аби зупинити агресора та назавжди відкинути його з української землі.

 

 

«Керівництво держави і МВС ставиться до вас з великою повагою, з великим почуттям вдячності до кожного, хто своїм трудом, своєю службою викарбовує золоті літери в історії нашої країни. Завдяки вашій роботі та службі писатимуться всі історичні книжки про цю епоху, що видаватимуть в Україні й світі», – звернувся до присутніх очільник Міністерства внутрішніх справ.

 

 

Також Ігор Клименко наголосив, що рекрутингова кампанія “Гвардія наступу” активно триває. Багато добровольців вже подали анкети, перейшли на відбіркові етапи. 

 

 

«Є багато сміливих, мотивованих людей, які готові в рядах штурмових бригад МВС обороняти країну та проганяти ворога з нашої землі. Але найперше, про що ми всі, всі командири мають дбати, це –  життя людей.  Ми маємо максимально їх берегти, де б вони не були – на передовій, у госпіталях, у полоні, тих, хто тільки призивається чи мобілізується, йде на службу за контрактом. І те, як ми це зробимо, залежить й від вас – досвідчених працівників, частина з яких захищають нашу державу з 2014-2015 років безпосередньо на лінії фронту», – зауважив очільник МВС.

Департамент комунікації МВС України

Перейти до вмісту