Ігор Клименко: «Гвардія наступу» складатиметься з найкращих з-поміж наймотивованіших - НГУ

Про це вчора, 22 лютого, сказав Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко під час виступу на Конгресі місцевих та регіональних влад  з промовою про формування «Гвардії наступу» – штурмових бригад Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Національної поліції, а також щодо взаємодії МВС з місцевими й регіональними владами у питанні створення таких бригад. 

«До «Гвардії наступу» через ЦНАПи подано 4332 заявки і зафіксовано більш як 16 000 звернень. На сайті свої анкети залишили більше як 15 700 добровольців. У середньому по 788 таких заявок надходило щодня», –  зазначив очільник МВС. 

 

За його словами, обирають найкращих з-поміж наймотивованіших, тому що завдання, які стоятимуть перед цими підрозділами, вимагатимуть високого професіоналізму.

 

Міністр зазначив, що, зважаючи на кількість охочих вступити до бригад, можливо, надалі ініціюватиметься створення нових.

 

Наприкінці виступу Ігор Клименко подякував представникам місцевих та регіональних влад, які активно включилися в процес добору та сприяють у наборі до Гвардії наступу.

 

Розширене засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Главі держави було проведено за дорученням Президента України Володимира Зеленського.

 

 

Перейти до вмісту