Ольга – гвардійський медик з досвідом роботи у майже 20 років. Про медичну службу у війську вона знає все, адже від дня закінчення медичного коледжу і по сьогодні служить в одній з військових частин Національної гвардії України. Доводилося рятувати бійців головному сержанту Ользі Сурник і в районі проведення Операції Об’єднаних сил, куди, за потреби, жінка готова вирушити знову.
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/1-10.jpg)
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/2-9.jpg)
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/3-12.jpg)
![5](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/5-4.jpg)
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/6-6.jpg)
![7](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/7-3.jpg)
![????????????????????????????????????](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/8-2.jpg)
![9](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/9-2.jpg)
Медицина – це моє життя. Але мені мало було просто цивільної медицини, хотілося робити щось більше для своєї країни та її людей. І я стала військовим медиком. – говорить Ольга. – Рятувати, лікувати, допомагати тим, хто боронить наш спільний дім – Україну, це і є моє покликання і те, заради чого живу».
Як служиться фельдшеру в Нацгвардії та з якими завданнями щодня стикається військовий медик – у сюжеті «Суспільного».