Як готують бійців в бригаді з охорони громадського порядку звільняти Україну - НГУ

Гвардійці 11 бригади імені Михайла Грушевського Південного ОТО НГУ, яка раніше відповідала в регіоні за громадський порядок, з початком повномасштабного вторгнення беруть безпосередню участь в бойових діях на передовій та виконують різноманітні завдання в екстремальних умовах. Вони як інші військові частини Національної гвардії України з вторгнення рф на  територію України вимушені були швидко навчатися веденню бойових дій та давати збройну відсіч ворогу.

Основними завданнями бригади на фронті є здійснення розвідки за допомогою БПЛА, наведення артилерії та мінометів для знищення ворожих сил.

Підготовка підрозділів до ведення бойових дій включає кілька етапів: бойова, фізична, спеціальна та командно-штабна підготовки. Військовослужбовці повинні знати всі прийоми та тактики ведення бою, маневри, як проводити розвідку”, – зазначає один з гвардійців- інструкторів.

Новоприбулі бійці отримують спеціальну підготовку з розмінування, ведення бойових операцій в місті, дії в лісових масивах.

Командири підрозділів постійно підвищують знання та навички з планування бойових операцій, комунікацій, керування силами та розподілу ресурсів. Вони також проводять тренування командного складу з управління в режимі реального часу.

Сили оборони покликані забезпечувати безпеку та захист країни, а наша підготовка та ефективна робота на фронті – важливі фактори успіху військових операцій”, – ділиться один з гвардійців.

Більше про те, чому навчаються військовослужбовці у відео:

Перейти до вмісту