Я у безпеці з МВС (ВІДЕО) - НГУ

Творчі роботи на тему «Я у безпеці з МВС» надходять з усіх куточків країни. До виконання завдання учасники підійшли дуже відповідально, а їх малюнки вийшли цікавими та різноманітними.

Дана з братом Данилом, дізнались про конкурс дитячих малюнків «Я у безпеці з МВС» та одразу погодилися взяти у ньому участь. Своїми малюнками діти вирішили підтримати свого головного захисника — батька Сергія.

Сергій у колишньому успішний підприємець. З початком повномасштабної війни закрив свій бізнес та вирушив до місцевого центру комплектування та соціальної підтримки. З того часу служить в лавах Національної гвардії України. Діти схвалили вибір Сергія, і завжди з гордістю розповідають своїм друзям, що їхній тато — військовослужбовець Нацгвардії. Брат з сестричкою мали нагоду ознайомитися з батьковою службою, тому тематику малюнків обрали дуже швидко. Данило малював військову частину, а Дана службових собак, які залишили незабутні враження, після відвідин кінологічного центру НГУ.

Дванадцятирічний школяр Олексій також взяв участь у конкурсі дитячого малюнку від МВС. Тато Олексія справжній захисник, офіцер Національної гвардії України. Хлопець добре знає, як це – бути сином командира підрозділу, який піклується про своїх бійців як в тилу, так і на передовій. Своє бачення значущості підрозділів МВС та їхнього вкладу в нашу перемогу Олексій відтворив на папері. Адже хлопець переконаний, що як і його батько, тисячі службовців структури борються на нашу безпеку та свободу.

Поки батьки Аріни захищають країну, вона у безпеці. Мама і тато дівчинки наразі проходять службу, захищаючи не лише Аріну, а й всіх українців. Вони забезпечують правопорядок на місцях постійної дислокації.
 
Своїх головних захисників дівчинка також зобразила на малюнку до конкурсу “Я у безпеці з МВС”.

Нагадаємо, що до дня Св. Миколая Міністерство внутрішніх справ України оголосило конкурс дитячого малюнка на тему «Я у безпеці з МВС», який проходитиме з 1 по 19 грудня. Учасниками конкурсу є діти віком до 14 років включно.

Надіслати роботу на конкурс можна на електронну адресу: [email protected]

Перейти до вмісту