«Я мріяла побувати у військовій частині де служив мій татусь», – донька загиблого нацгвардійця - НГУ

У Вінниці нацгвардійці нагородили юну художницю Варвару Токарчук, яка посіла призове місце в конкурсі дитячих малюнків «Я у безпеці з МВС». На нагородження 8-річна дівчинка разом з матір’ю приїхали у військову частину де служив її батько – Андрій Токарчук. Нацгвардієць загинув весною у бою на Донеччині, виконуючи бойове завдання, захищаючи свою землю і своїх близьких.

Подарунок та солодощі маленькій переможниці вручав командир військової частини. Окрім привітань Варя мала нагоду побачити місце де служив батько. Найбільше вражень дівчинці подарувала німецька вівчарка Берта.

Робота Варі, котра отримала призове місце – це малюнок спільної з татусем мрії. Дівчинка намалювала як вони усією родиною підіймаються на гору Говерлу, а татусь несе доньку на руках.

«Мені дуже кортіло побувати в гостях у військових. Тут служив і мій татусь. На жаль, я не встигла навідати його. Він герой і я горджуся ним. У нас була мрія і я її намалювала. І мені приємно, що мою роботу побачило багато людей. Тепер усі знатимуть мого татуся. Мені було дуже цікаво взяти участь у конкурсі. Я старалась і дуже переживала», – розповідає Варвара.

Про малюнок Варвари й про їхню з батьком спільну мрію дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту