Виявляють, корегують і знищують. Робота підрозділів аеророзвідки “Червоної Калини” на Запорізькому напрямку (ВІДЕО) - НГУ

Умови сучасної війни довели важливість та необхідність масового застосування дронів. Аеророзвідники виконують роботу, яка полегшує дії піхоти, артилерії та інших підрозділів. Військові працюють над виявленням противника, шукають слабкі місця у його обороні та корегують удари артилерії, які знищують ворожі війська та техніку.

Аеророзвідники бригади “Червона Калина” наразі активно задіяні в бойових діях на Запорізькому напрямку. Працювати доводиться з дронами різного типу, цілодобово та без вихідних. Всі переміщення ворога мають бути зафіксовані.

“Шукаємо ворогів. Зараз БПЛА долетить ближче до їх позицій і будемо фіксувати координати противника. Також проводимо розвідку переднього краю, дивимось, чи є рух на підходах до наших позицій. Коли виявляємо ціль – передаємо далі і її знищують”, – розповідає аеророзвідник із позивним Шаман.

Бійці “Червоної Калини” розповідають про те, що їх робота є морально важкою. Працювати з БПЛА доводиться і вдень і вночі. Також наразі дрони швидко втрачаються – їх можуть збити або приземлити за допомогою систем РЕБ.

На Запорізькому напрямку аеророзвідники бригади “Червона Калина” виконують задачі у тісній координації з піхотою та артилерією. Злагоджена робота є ключом до успішного виконання бойових завдань.

Перейти до вмісту