Випускників Академії навчають діяти у складі взводу під час бойових дій - НГУ

У Національній академії НГУ проходять комплексні польові заняття з курсантами четвертого року навчання командно-штабного, гуманітарного та факультету логістики.

Польові заняття проводять у два етапи. Перший етап направлений на роботу командира з підготовки до бою (дій) та підготовку підрозділу до бойової стрільби взводу.

 «Комплексні польові заняття направлені на виконання бойових завдань взводом під час ведення бойових дій в різних умовах обстановки. Такі заняття дозволяють тренувати психологічну стійкість курсантів, витривалість, а також сприяють закріпленню їхніх знань та удосконаленню практичних навичок у ході виконання службово-бойових завдань», – зазначає начальник кафедри тактики полковник Євген Башкатов.

Другий етап включає в себе виконання бойових завдань. Курсанти відпрацьовують питання організації та ведення оборонного бою взводом, виконують штурм позицій противника, а також виконують бойову стрільбу у складі взводу.

Наступним завданням для випускників є ведення загальновійськового бою в урбанізованій місцевості. Курсанти виконують порядок руху міським середовищем, переміщення перешкод і входження в будівлю, способи входу до будівлі та основи зачистки будівлі.

 «Дуже насичена та цікава програма, а головне – максимально ефективна для нас, як для випускників. Ми відпрацьовуємо питання та виконуємо завдання, які знадобляться нам безпосередньо під час бойових дій. Кожен курсант намагається викладатися на повну та брати на себе відповідальність на кожному із запропонованих завдань», – розповідає випускник Олександр.

Заключним етапом є надання домедичної допомоги в умовах ведення бойових дій та евакуація поранених з поля бою.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ

Перейти до вмісту