«Розвідка, засідка, контратака, зачистка». Нацгвардійці вдосконалюють навички ведення бою (ВІДЕО) - НГУ

Бійці Національної гвардії України воюють на різних напрямках і в різних умовах. Змінюються локації і ландшафти. Змінюється тактика окупантів і завдання, котрі наші військовослужбовці виконують. Головна умова успішного виконання поставлених завдань – це відпрацьовані навички й повна бойова готовність діяти у надскладних умовах, котрі швидко змінюються. Щоб бути готовими нацгвардійці постійно тренуються і адаптуються до змін.      

Бійці вінницького підрозділу Національної гвардії регулярно тренуються, щоб покращити бойову готовність. Такі тренування включають навички виявлення особового складу та зброї противника, вдосконалення тактики оборони та контратаки. Вміння ефективно використовувати природні перешкоди, створювати загородження та засідки, а також проводити розвідку ворожих позицій.

«Метою нашого тренування є забезпечення бійцям необхідних навичок та знань для успішного ведення бойових дій. Це допомагає зберегти життя наших воїнів. На першому етапі бійці ознайомлювалися з територією, вивчали особливості місцевості та можливі шляхи руху. Вони також вивчали розміщення обладнання та зброї, навчалися швидко та ефективно переміщуватись по позиціях ворога. На другому етапі проводилося навчання тактикці оборони та контратакам. Воїни відпрацювали різні методи зачистки позицій ворога зі застосуванням вогнепальної зброї, умовних засідок та природних перешкод. Вони також навчалися проводити розвідку ворожих позицій за допомогою БпЛА та розробляти плани контратак. На третьому етапі проводилися практичні тренування зі страйкбольною зброєю та гранатами, під час яких гвардійці застосовували отримані знання та навички на практиці. Вони виконували завдання з очищення окопів, встановлення фортифікаційних споруд та імітацію бойових дій», – розповідає інструкторка з бойової підготовки вінницького підрозділу НГУ Ірина Войналович.

Про навчання, котре допоможе врятувати життя наших воїнів і звільнити нашу землю дивіться у сюжеті:

Перейти до вмісту