Воїни чернівецького підрозділу Національної гвардії України, які повернулися з передової, завершили курс психологічної реабілітації (ВІДЕО) - НГУ

Після напружених боїв та щоденного ризику, бійці Національної гвардії України потребують – поновлення фізичних, психологічних та моральних сил. Саме така мета програми декомпресії, яку нещодавно пройшли чернівецькі гвардійці.

«Наше головне завдання – це зниження напруги, що виникає у зв’язку з перебуванням у зоні бойових дій. Робота наших психологів спрямована на соціалізацію військовослужбовців та переведення їх з бойового режиму у режим відносно безпечного повсякдення. Важливо, щоб робота психолога не напружувала наших бійців, була легкою та непомітною, але водночас результативною», – пояснює психолог Національної гвардії Степан Колодій.  

Під час декомпресії психологи військової частини активно застосовували сучасні методики спрямовані на відновлення ментального здоров’я наших воїнів. Гвардійці мали можливість розслабитися та зарядитися позитивними емоціями. Військовослужбовці грали спортивні ігри, гуляли мальовничими лісовими дорогами та підіймалися в гори. Кінні прогулянки подарували нашим захисникам відчуття спокою та єднання з природою.

“Найбільше мені сподобалось кататися на квадроциклах. Це було неймовірно емоційно! А ще дуже сподобались чани – вода там така гаряча, що всі думки одразу випаровуються.” – ділиться враженнями гвардієць Андрій.

Декомпресія – це можливість для бійців знову відчути себе щасливими та вільними, відновитись фізично та психологічно, аби з новими силами стати на захист України.

Група інформації і комунікації Західного  ТУ

Перейти до вмісту