Волинські нацгвардійці навчають юнаків та юнок захисту - НГУ

До юних спортсменів, які приїхали на Волинь з різних куточків України, на пізнавальну зустріч завітали нацгвардійці. Військові інструктори розповіли дітям про основи тактичної медицини, захисту, продемонстрували зразки зброї.

Учасники заходу – це, в основному, діти з регіонів, постраждалих від бойових дій: Харківщина, Кривий Ріг, Полтавщина, Київщина. Для них в області організували свого роду спортивні збори, бо не у всіх містах працюють басейни, спортивні зали, дітям немає де тренуватися.

«Тут представники різних вікових груп, але усі вони займаються плаванням. Тренування відбуваються шість днів на тиждень. Завдяки атмосфері, яку подарували сьогодні військові, спілкуванню, ці діти більше отримали позитиву, відпочили. Незважаючи на війну, ми повинні пам’ятати, що життя триває і саме цим хлопцям і дівчатам продовжувати розбудову нашої країни», – розповіла одна з кураторів Діана Крук.

Учасниця заходу Софія зізнається, що не лише змогла відпочити морально, відволіктися, але й дізналася багато нового.

«В Україні йде війна і ми маємо хоча б елементарно знати, як себе захистити, надати медичну допомогу. Я вперше накладала турнікет. Коли дивилася, як це робить інструктор, думала, буде легко. Але насправді, щоб просто зупинити кровотечу, треба практика і вміння», – каже дівчина.

На зустрічі також гвардійські кінологи познайомили дітей зі службовою собакою Леді, яка продемонструвала свої вміння з пошуку зброї та набоїв. Також для них провели міні-вікторину та патріотичний квест.

Перейти до вмісту