Водолази Нацгвардії готуються до виконання бойових завдань на фронті - НГУ

Як водолази-розвідники, так і водії-мотористи мають безпосередній контакт з водною поверхнею зі своїми особливостями. Водії-мотористи доставляють водолазів-розвідників до району бойової операції, а після виконання повинні забрати їх якомога швидше. Кожен нацгвардієць у зв’язці повинен чітко розуміти можливості один одного, потреби та особливості.

Для чіткої координації та набуття спеціальних навичок в подоланні водної стихії, ефективного виконання бойових завдань, у військових частинах підпорядкування Південного оперативно-територіального об’єднання НГУ регулярно проводяться навчальні збори з водолазами-розвідниками та водіями-мотористами. Перші вдосконалюють навички висадки на берег та евакуації після виконання завдання. Водії-мотористи ж – управляти водними засобами та взаємодіяти з різними бойовими підрозділами для ефективного виконання поставлених завдань.

«Буває, що човен не може підійти ближче до берега і катеру доводиться підпливати лише на певну відстань. Ми повинні бути готові до такого повороту подій. З іншого боку, водій бачить наше спорядження, розуміє як краще підійти до нас, щоб ми швидше завантажилися на борт і почали рухатися. Кожна секунда має велике значення», – ділиться думками один з учасників тренування.

Військовослужбовці НГУ беруть участь у відсічі збройної агресії на всіх напрямках, де ведуться активні бойові дії, стійко утримують свої позиції та знищують сили й засоби противника.

Група інформації та комунікації Південного Одеського ТУ

Перейти до вмісту