Вінницьких та закарпатських гвардійців нагородили державними нагородами - НГУ

Чотирьох поранених військовослужбовців, які відзначилися в боях з російським агресором нагороджено державними нагородами. Медалі «За військову службу Україні» вручив начальник Західного територіального управління Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Буравков.

 

«Нехай ця нагорода стане символом нашої вдячності та поваги до вас. Ви продовжуватимете служити прикладом і надалі, показуючи найкращі якості справжніх військових професіоналів. Ваші зусилля та самопожертва сприяють безпеці і процвітанню нашої держави. Ще раз від щирого серця вітаю вас з цією заслуженою нагородою. Нехай вона стане пошановним знаком вашого героїзму та військової доблести. Будьте завжди пильними, сильними та готовими захищати нашу землю», – подякував бригадний генерал.

 Також нагрудним знаком «За доблесну службу» нагороджені закарпатські гвардійці.


Нещодавно вони повернулись з зони бойових дій після виконання завдань. Подякою Національної гвардії України та нагрудним знаком «За доблесну службу» нагородили військовослужбовців інженерно-саперного відділення за зразкове виконання службового обов’язку, бездоганну сумлінну службу, відданість Військовій присязі та українському народові, високу професійну майстерність, особисту мужність і відвагу, виявлені під час відсічі збройної агресії.
Одразу після повернення закарпатські сапери пройшли в одному з санаторно-оздоровчих комплексів краю декомпресію – це одна з форм психологічної реабілітації і тепер готуються до відпустки і подорожі додому.

Група інформації та комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту