Вінницькі гвардійці взяли участь у патріотичному фестивалі до Дня Незалежності України - НГУ

Військовослужбовці вінницького підрозділу Національної гвардії України взяли участь у націонал-патріотичному фестивалі “Історія української звитяги”, що приурочено Дню Незалежності України.

Організатори виразили у програмі фестивалю головну ідею: історія боротьби за нашу Незалежність простягається століттям і триває сьогодні. Тому заходи стосувалися, як козацької доби й періоду УПА, так і війни, що триває сьогодні.

Розпочався фестиваль з хвилини мовчання, під час якої всі присутні вшанували пам’ять загиблих.

У заході взяли участь інструктори з тактики, тактичної медицини та оператори безпілотних літальних апаратів вінницького підрозділу Національної гвардії.

Під час фестивалю проводилися тренування та виступи, які засвідчили бойову майстерність наших військових. Інструктори з тактики провели показові бойові вправи та показали навички у веденні бою та координації дій. Оператори БПЛА здійснили показові польоти та продемонстрували можливості сучасних технологій у веденні розвідки та бойових дій. Інструктори з тактичної медицини показали техніку надання першої допомоги та евакуації поранених.

Фестиваль спрямований на формування патріотичних почуттів у молоді й усвідомлення необхідності підтримки воїнів, які ризикують своїм життям заради миру та незалежності нашої Батьківщини.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

Перейти до вмісту