Слобожанські гвардійці передають дитячу літературу на звільнені землі - НГУ

Чергова партія книжок від видавництва «Ранок» приїхала до 5-ї Слобожанської бригади Національної гвардії України. Цього разу, окрім поповнення фонду бібліотеки бригади, представники «Ранку» привезли ще й дитячі книжки, зібрані спільно з мережею книгарень «Книголенд» спеціально для дітей деокупованих територій.

Видавництво «Ранок» та мережа книгарень «Книголенд» — давні партнери гвардійців. Ще у 2020 році вони підписали Меморандум про співпрацю з 5-ю Слобожанською бригадою та відтоді 4 рази на рік передавали нову літературу для військових. Не завадило цій дружбі навіть повномасштабне вторгнення. З її початком «Ранок» вже втретє привозить літературу для відновлення знищеної бібліотеки гвардійців.

«Ми не вперше передаємо книжки гвардійцям, але цього разу ми діємо спільно з 5-ю Слобожанською бригадою, яка доставить дитячі книжки цивільним читачам на досі небезпечні деокуповані території, – розповів генеральний директор видавництва «Ранок» Віктор Круглов, – Погодьтесь, це дуже символічно, що окрім звільнення від окупації Нацгвардія України приносить дітлахам і культуру, бо книга – це і символ майбутньої Перемоги, і надія на наступне покоління. Пишаємося, що вже завтра ці книги будуть тримати маленькі читачі на Луганщині».

Нагадаємо: російські загарбники на окупованих землях буквально відразу приступають до політики русифікації, зокрема знищують книжки українською мовою у закладах освіти, змінюють вивіски та вказівники. Причому ці приклади лінгвоциду рашисти широко транслюють у власних пропагандистських матеріалах, всіляко заохочуючи окупаційний контингент до подібних злочинів.

Та бійці 5-ї Слобожанської бригада й далі буде наближати нашу Перемогу усіма доступними їй засобами – і зброєю, і мудрим словом, яке несуть книги.

Відділення інформації та комунікації Східного територіального управління Національної гвардії України

Перейти до вмісту