Вінницькі гвардійці відпрацьовують навички робити з дронами (ВІДЕО) - НГУ

Нещодавно оператори безпілотних літальних апаратів вінницького підрозділу Національної  гвардії України взяли участь у спеціальних навчаннях, щоб відпрацювати взаємодію між бійцями підрозділу і групами БПЛА.

Рівень технологічності військового підрозділу часто корелюється з його ефективністю. Чим ширший спектр застосування сучасних технологій під час бойових дій, тим більший шанс, що підрозділ ефективно виконає бойове завдання і при цьому збереже життя та здоров’я особового складу.

Серед технологічних засобів, котрі стали вже незамінними в умовах сучасної війни FPV-дрони посідають одне з найважливіших місць. Саме тому військовослужбовці Національної гвардії системно і наполегливо відпрацьовують навички управління і застосування безпілотних літальних апаратів.   

«На сьогоднішніх заняттях найважливіше було відпрацювати комунікацію. Ми відпрацювали штурм окопів. Одна частина бійців обороняла окопи, інша спробувала підійти до позицій, щоб захопити їх. Все це під наглядом дронів», – розповідає військовослужбовець Національної гвардії. «Дрони допомагали нам відстежити противника. Дозволяли визначити місце його розташування і розуміння, як саме він займає позиції,  на якому напрямку концентрується».

У відділенні вінницького підрозділу діють спеціальні екіпажі, що спрямовані як на застосування БПЛА, так і на протидію дронам. Щоб стати відповідним оператором військовослужбовець повинен пройти спеціальні навчання та здобути навички ефективного пілотування. Досвід сучасної війни показує, що ефективність підрозділу, який використовує дрони для розвідки, коригування чи ударів з повітря зростає в декілька раз, тому тренування і відпрацювання злагоджених дій є критичним для підвищення боєздатності підрозділу.  

Більше про тренування та застосування FPV-дронів у Національній гвардії дивіться у нашому сюжеті:

Перейти до вмісту