«Він збирав аптечки своїм хлопцям», – історія про студента-добровольця Дениса Алексєєнка - НГУ
Солдат Денис Алексєєнко – стрілець-санітар Національної гвардії України. 18-річний юнак, студент другого курсу відділення «Акушерська справа» Костопільського медичного коледжу Рівненської медичної академії. Коли почалася велика війна хлопець добровільно став на захист Батьківщини й призупинив навчання.
 
 
Матір хлопця Світлана розповідає, що Денис не зміг стояти осторонь російського вторгнення й хотів долучитися до Сил територіальної оборони в Костополі, проте там йому відмовили. Згодом хлопець звернувся в обласний центр комплектування і йому вдалося долучитися до лав Національної гвардії України.
 
«Пригадую, як з самого початку війни наш Денис хотів бути корисним країні. 24 лютого, буквально одразу на початку війни він добровільно звернувся до сил тероборони і почав збирати всі необхідні документи. Хоч там йому й відмовили, він зателефонував в обласний військкомат. Він дуже хотів служити в якомусь із підрозділів. А через певний час Денису зателефонували з Нацгвардії й запропонували службу на посаді стрільця-санітара. Так він став на захист держави, – коментує матір військовослужбовця.
 
За словами матері гвардійця, хлопець був щасливим, адже поєднував дві корисні улюблені заняття: медицину й військову справу.
 
«Денис був стрільцем-санітаром, він мені телефонував і розповідав, як він збирав аптечки своїм хлопцям, стежив за самопочуттям побратимів і вчився надавати першу медичну допомогу в умовах ведення активних бойових дій», – ділиться Світлана.
 
14-го березня 2022 року в результаті ракетного обстрілу життя солдата обірвалось. Військовослужбовець разом із бойовими товаришами виконував службово-бойове завдання. За особисту мужність і героїзм юного гвардійця посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.
 
Вічна пам’ять герою!
Перейти до вмісту