Бійці Національної гвардії України разом з іншими структурами цілодобово несуть службу на території Одещини. На позиції прибув капелан військової частини отець Андрій, який поспілкувався з військовослужбовцями та освятив місця перебування особового складу.
Дорогі воїни, в цей час ви виконуєте найважливіше завдання – оберігаєте суверенітет та територіальну цілісність нашої неньки України. Хочу побажати всім захисникам та захисницям міцного здоров’я, мирного неба та Божого благословення. Любить Бога та свого ближнього», – зазначив отець Андрій.
До священнослужителя звертались як для сповіді чи молитви, так і для звичайної розмови, аби почути мудрі поради.
Дуже приємно, що навіть в таких складних умовах, є місце вірі та молитвам. Дякую за ці щирі почуття, які я сьогодні відчув», – ділиться враженнями один з нацгвардійців.
Ми сильніші, ніж думає ворог та спільно зможемо здолати його!
Слава Україні!
Діана Крайнова
![DSC_0550-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0550-2.jpg)
![DSC_0559-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0559-2.jpg)
![DSC_0565-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0565-2.jpg)
![DSC_0582-2](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/dsc_0582-2.jpg)
![IMG_0471](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0471.jpg)
![IMG_0478](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0478.jpg)
![IMG_0500](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0500.jpg)
![IMG_0509](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0509.jpg)
![IMG_0518](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0518.jpg)
![IMG_0525](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/img_0525.jpg)