Чинний чемпіон Європи спортсмен-інструктор спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України головний сержант Богдан ЯДОВ у ваговій категорії до 66 кг у фіналі завдяки кидку на «Ваза-арі» здолав представника Монголії Ерхембаяра Баттогтоха, і тим самим вперше в кар’єрі завоював золото на турнірах Великого Шолому!
Наші вітання! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![329519126_751506023003603_2494383955089690117_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329519126_751506023003603_2494383955089690117_n-1024x682.jpg)
![329369600_1586191145180939_7255996741584915540_n](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/329369600_1586191145180939_7255996741584915540_n.jpg)
Попередній
Наступна
Спортивний клуб Національної гвардії України