Військовослужбовець спортивного клубу Національної гвардії України здобув бронзу на Міжнародних змаганнях - НГУ

2 лютого в австрійському Обертілліасі спринтерськими перегонами серед чоловіків стартував шостий етап Кубка IBU.

Біатлоніст, інструктор зі спорту (вищої категорії) спортивного клубу Національної гвардії України Дмитро Підручний став бронзовим призером у спринті й таким чином здобув для України першу нагороду сезону 2022/23.

Дмитро захопив лідерство після першого вогневого рубежу, а потім припустився одного промаху на стійці, але продовжував йти першим. На кінцевомву відрізку дистанції Дмитро Підручний дозволив обійти себе двом норвежцям і у підсумку програв всього 0,4 секунди – срібному медалісту Вебйорну Соеруму.