Військовослужбовці Західного об’єднання Нацгвардії навчалися запобігати та протидіяти дискримінації - НГУ

Нещодавно військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у семінарі щодо підвищення спроможності запобігати та протидіяти дискримінації та домаганням на робочому місці. 

Захід відбувся за участі й підтримки Консультативної місії Європейського союзу. Міжнародні та національні експерти в галузі гендерної рівності та протидії дискримінації зустрілися з гвардійцями, щоб проговорити актуальні виклики пов’язані з питаннями дискримінації, інклюзії, рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

Важливою темою обговорення стала дискусія щодо ролі керівника у створенні робочого середовища, вільного від дискримінації та домагань. Також військовослужбовці проговорили спеціальну Методику запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням на робочому місці в органах системи Міністерства внутрішніх справ.

Начальник служби гендерної інтеграції управління соціального супроводу департаменту персоналу ГУ НГУ Олена Старікова розповідає, що заходи спрямовані на запобігання та протидію дискримінації  у Національній гвардії проводяться постійно з особовим складом усіх рівнів та за усіма напрямками діяльності. Адже наша ціль – дотримання принципів рівних прав і можливостей жінок і чоловіків як під час служби, так і у позаслужбовий час для всіх категорій особового складу НГУ.

Перейти до вмісту