Нещодавно військовослужбовці Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України взяли участь у семінарі щодо підвищення спроможності запобігати та протидіяти дискримінації та домаганням на робочому місці.
![IMG_5600](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5600.jpg)
![IMG_5615](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5615.jpg)
![IMG_5672](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5672.jpg)
![IMG_5676](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5676.jpg)
![IMG_5681](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5681.jpg)
![IMG_5703](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_5703.jpg)
Захід відбувся за участі й підтримки Консультативної місії Європейського союзу. Міжнародні та національні експерти в галузі гендерної рівності та протидії дискримінації зустрілися з гвардійцями, щоб проговорити актуальні виклики пов’язані з питаннями дискримінації, інклюзії, рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.
Важливою темою обговорення стала дискусія щодо ролі керівника у створенні робочого середовища, вільного від дискримінації та домагань. Також військовослужбовці проговорили спеціальну Методику запобігання та протидії дискримінації за ознакою статі та сексуальним домаганням на робочому місці в органах системи Міністерства внутрішніх справ.
Начальник служби гендерної інтеграції управління соціального супроводу департаменту персоналу ГУ НГУ Олена Старікова розповідає, що заходи спрямовані на запобігання та протидію дискримінації у Національній гвардії проводяться постійно з особовим складом усіх рівнів та за усіма напрямками діяльності. Адже наша ціль – дотримання принципів рівних прав і можливостей жінок і чоловіків як під час служби, так і у позаслужбовий час для всіх категорій особового складу НГУ.