Військовослужбовці Нацгвардії провели заняття для вихованців шкільного табору - НГУ

Чернігівські нацгвардійці спільно з працівниками патрульної поліції провели урок мужності у пришкільному таборі «Пролісок», на базі однієї зі шкіл. Гвардійці розповіли дітям про завдання та функції Національної гвардії України й продемонстрували засоби захисту: шоломи та бронежилети. Показали як користуватися вмістом аптечки.

«Від імені вихованців пришкільного табору “Пролісок” хочу подякувати підрозділу Національної гвардії України за те, що вони сьогодні завітали до наших вихованців і практично провели з ними заняття. Наші діти зараз живуть в дуже складний час і, окрім того, що вони отримують психологічну допомогу вони ще повинні знати як захистити та уберегти себе. Діти мали дуже унікальну можливість попрактикуватися у наданні домедичної допомоги та дізнатися більше про наших захисників», – подякувала директор пришкільного табору «Пролісок» Ірина Кузьменко.

Наприкінці заходу хлопці й дівчата мали змогу приміряти та сфотографуватися в екіпіруванні, що гвардійці носять кожного дня на службі та під час виконання бойових завдань.

Відділення інформації і комунікації Північного Київського ТУ

Перейти до вмісту