Військовослужбовці Нацгвардії отримали заслужені нагороди - НГУ

Командувач Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь вручив родинам загиблих гвардійців ордени «За мужність» III ступеню.

Отримали нагороди за відважні подвиги своїх близьких дружина молодшого сержанта Юрія Логвиненка та мати солдата Євгенія Соломки – це військовослужбовці Нацгвардії, які до останнього боронили рідну країну, проявивши сміливість та відвагу на полі бою.

Ці військовослужбовці справжні герої, які стали на захист України. Вони були поруч з нами і залишаються навічно в нашому строю. У мене немає слів, що можуть передати біль, який ви відчуваєте. Але ви повинні знати, що за кожного нашого воїна, за кожну пролиту кров наших громадян – ворог заплатить своїм життям», – звернувся генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

Командувач НГУ зазначив, що солдату Євгенію Соломці присвоєно військове звання «лейтенант». Адже на момент загибелі він навчався у Національній академії Національної гвардії України та з перших хвилин повномасштабного російського вторгнення брав участь у боях на захисті Харківщини.

Під час заходу також були вручені відомчі відзнаки Міністерства внутрішніх справ України та Національної гвардії України військовослужбовцям, які брали участь у відсічі збройної агресії з початку повномасштабного вторгнення.

Нагадаємо, що за цей час державними нагородами відзначено більше двох з половиною тисяч гвардійців, 17 – удостоєні найвищого звання “Герой України”

Перейти до вмісту