Військовослужбовці хмельницького підрозділу Нацгвардії удосконалюють навички управління БпЛА (ВІДЕО) - НГУ

Важливим етапом у підготовці операторів безпілотних літальних апаратів є постійне вдосконалення їхніх вмінь та навичок. Цей процес передбачає систематичне навчання і відпрацювання як набутих навичок, так і здобуття нових. Сценарії на полі бою змінюються дуже стрімко, так само змінюються й технології. Для того, щоб підрозділ міг ефективно та якісно виконувати бойові завдання, навички повинні бути відпрацьованими до автоматизму.

«Сьогодні відділенням безпілотних авіаційних комплексів проводилося заняття з пілотами по виявленню бліндажів, укриття та особового складу. Також було удосконалено навички скидання боєприпасів по цілі», – розповідає військовослужбовець НГУ Артем.

Операторам безпілотних літальних апаратів необхідно постійно вдосконалювати вміння для ефективного управління дронів, аналізу отриманих даних, розуміння тактичних ситуацій і координації з іншими членами команди.

Систематичні тренування і практичні вправи допомагають забезпечити високий рівень готовності та ефективність операторів під час різних сценаріїв використання безпілотних систем, враховуючи різноманітні виклики та завдання, які можуть виникнути під час ведення бойових дій.

Детальніше про навчання операторів БпЛА дивіться у сюжеті:

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ

Перейти до вмісту