Військові, психологи, правоохоронці – нові мрії професій українських дітей (ВІДЕО) - НГУ

Орислава мріє стати психологом, аби допомагати військовим після бойових дій. Ярослав ще точно не визначився та його приваблює військо. Аня мріє стати поліцейською, як і її мама. Макар та Матвій – близнюки, обидва мріють про професію військових. Один з хлопчиків хоче стати «просто військовим», інший – снайпером.

Такі мрії майбутніх професій озвучили нацгвардійцям учні однієї з львівських шкіл. Сюди їх привели подружжя Олега та Ольги, які служать у Національній гвардії, близнюки яких навчаються саме тут. Військове подружжя та інструктори кілька днів поспіль розповідали школярам різних класів про військових, особливості їх діяльності, екіпірування та повсякденну діяльність. Говорили багато і про фізичну витривалість військових.

«Сьогодні ось я приміряв каску, – розповідає Ярослав, – і тепер я розумію військових. Вона доволі масивна і, думаю, що якщо її довго носити, то шия реально болить».

Багато нацгвардійці розповідали й про вибухові речовини. Про те, які небезпечні «подарунки» лишає після себе ворог в українських містах. Обговорювали зі школярами, як саме себе поводити, якщо все ж таки вони натрапили на підозрілий предмет.

Перейти до вмісту