“Війна забирає кращих”. У боях за Харківщину загинув Ігор Селідбовський - НГУ
Понад 10 років Ігор Селідбовський служив у Калинівському полку Національної гвардії України. Проходив службу на посаді начальника інженерної служби. Брав участь у звільненні Харківської ОДА, а з перших днів Антитерористичної операції виконував бойові завдання на Донбасі. У 2020 році чоловік вступив на магістратуру до харківської Національної академії НГУ. У Харкові Ігор зустрів свій перший бій одразу після повномасштабного нападу на Україну.
 
 
Герой загинув 27 червня, обороняючи Харків. За кілька днів до цього Ігор Селідбовський став кавалером ордена «За мужність» ІІІ ступеня. Проте нагороду він отримати не встиг.
 
«Ігор завжди був відповідальним і чесним офіцером. Він був людиною доброї душі, дуже простий та веселий. Обожнював свою службу й любив сім’ю. Дуже шкода, що війна забирає найкращих», – розповідає побратим загиблого героя Сергій.
 
У Ігоря залишилась любляча дружина та чотирирічна донька Соломія.
 
Невимовно гірко втрачати найкращих, незламних українців, які стали на захист України без застережень. Ми пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя за Батьківщину.
 
Підполковника Нацгвардії Ігоря Селідбовського нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня. Посмертно.
 
Світла і вічна пам’ять Герою!
Перейти до вмісту