![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-45.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301512375_440622008102228_5863027554570370865_n.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/301536753_440622144768881_2489385535167518407_n.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/image_50386177.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/image_50396673.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/image_50398465.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/image_50417153.jpg)
![](https://ngu.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/image_50417665.jpg)
На Рівненщині жителі Білокриницької територіальної громади відкрили мурал «Лелеки пам’яті», присвячений нацгвардійцям, які загинули 14 березня від ракетного удару по Антопільській телевежі.
Тоді, під час виконання службово-бойового завдання, обірвалось життя 21-го військовослужбовця Національної гвардії України. За особисту сміливість і героїзм виявлені при виконання військового обов’язку всі вони нагороджені орденом «За Мужність» ІІІ ступеня (посмертно).
Як розповідає місцева художниця Валентина Тишкун, ідея вшанування пам’яті героїв виникла у білокринничан два місяці тому.
«Картина поділена на кілька частин. На муралі зображено місце від ракетного удару та 21 лелека, які символізують кожного загиблого. Також ми намалювали сильну та незалежну Україну в образі жінки, яка одягнена у найяскравіші барви країни», — розповіла пані Валентина.
Сержант Нацгвардії, батько одного із загиблих військовослужбовців Леонід Чумак подякував місцевим жителям: «Ми безмежно вдячні усім, хто доклав чималих зусиль до створення цього муралу. Пам’ятаймо кожного героя, який пожертвував власним життям задля квітучого майбутнього країни та її дітей».