На Рівненщині з’явився мурал, присвячений воїнам Національної гвардії - НГУ

На Рівненщині жителі Білокриницької територіальної громади відкрили мурал «Лелеки пам’яті», присвячений нацгвардійцям, які загинули 14 березня від ракетного удару по Антопільській телевежі.

Тоді, під час виконання службово-бойового завдання, обірвалось життя 21-го військовослужбовця Національної гвардії України. За особисту сміливість і героїзм виявлені при виконання військового обов’язку всі вони нагороджені орденом «За Мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Як розповідає місцева художниця Валентина Тишкун, ідея вшанування пам’яті героїв виникла у білокринничан два місяці тому.

«Картина поділена на кілька частин. На муралі зображено місце від ракетного удару та 21 лелека, які символізують кожного загиблого. Також ми намалювали сильну та незалежну Україну в образі жінки, яка одягнена у найяскравіші барви країни», — розповіла пані Валентина.

Сержант Нацгвардії, батько одного із загиблих військовослужбовців Леонід Чумак подякував місцевим жителям: «Ми безмежно вдячні усім, хто доклав чималих зусиль до створення цього муралу. Пам’ятаймо кожного героя, який пожертвував власним життям задля квітучого майбутнього країни та її дітей».

Перейти до вмісту