«На мою думку, війна з росією має закінчитися не мирним договором, а перемогою України», – гвардієць з позивним Павук - НГУ

Військовослужбовець з позивним Павук проходить службу в одній з бригад Північного об’єднання Нацгвардії. З перших днів повномасштабного вторгнення рф він став на захист державного суверенітету в складі військової частини, де раніше проходив строкову службу.

 
Про своє минуле та про життя до 24 лютого чоловік згадує так:

«До армії я чотири роки навчався у навчальному закладі ДСНС, проте в якийсь момент зрозумів, що більше користі можу принести саме в правоохоронній сфері».

Сподівання гвардійця виправдалися, на даний час він має велику кількість відзнак від представників державної влади, що так чи інакше пов’язані зі зразковою правоохоронною діяльністю.

До війни чоловік був співробітником групи швидкого реагування міста Львова, але після вторгнення ворога вирішив прибути у столицю та стати на її захист разом з побратимами.

«У Львові ми реагували на абсолютно різні категорії викликів і досвід отриманий під час проходження строкової служби в Національній гвардії України став у пригоді. Під час одного з чергувань, уночі, я став свідком ракетних обстрілів, саме тоді я й прийняв рішення повернутися в армію», – згадує Павук.

Уже вранці наступного дня, чоловік вирушив до Києва, у свою рідну військову частину та чекав подальших наказів командирів.

«Війна – це завжди погано, це завжди зло, смерть, сльози й страх. Я думаю, що у війнах немає жодного сенсу, особливо якщо твоя країна втягнута в неї через агресивного та занадто самовпевненого сусіда. Загалом, будь-яка війна рано чи пізно закінчується перемовинами й укладенням мирного договору, проте я погоджуся лише з повною капітуляцією росії та перемогою України», – розповідає гвардієць.

Після закінчення війни гвардієць планує повернутись у рідний дім, де його чекають рідні та близькі. В цивільному житті планує повернутися до правоохоронної діяльності, щоб і надалі приносити користь суспільству.

Перейти до вмісту