«Війна – це не шахи»: інструктор з тактичної підготовки Нацгвардії розповів про правила виживання під час бойових дій (ВІДЕО) - НГУ

Вадим Фаркаш — інструктор з тактичної підготовки у Національній гвардії України. Гвардієць наголошує, що постійні тренування тактичних навичок ведення бою – є критичним фактором успіху під час війни. Мовляв, така підготовка розвиває не лише фізичну силу, але й навички стратегічного мислення у різних ситуаціях. За його словами, такі тренування вчать військових реагувати на непередбачувані та екстремальні ситуації, які можуть виникнути на полі бою.

“Ми не можемо порівняти ведення бойових дій з грою в шахи. Гравці в шахи планують. Часто для того, щоб щось забрати – треба щось віддати. А ми не маємо на таке права. Людське життя – це найцінніше, що у нас є,” – наголосив гвардієць.

Під час розмови з журналістами Вадим також розповів про те, як витягнув побратима з-під пекельного обстрілу, як військові проходять тактичну підготовку та перепідготовку, що робити, щоб вижити на війні у стані шоку.

Детальніше про бойовий досвід, навчання інструкторів та підготовку до ведення бойових дій — дивіться у сюжеті телеканалу ВІТА:

Перейти до вмісту