Відбулась виїзна нарада представників МВС України щодо виставки російської зруйнованої техніки - НГУ

Основне, що було обговорено, це важливість та актуальність цього заходу. Виставка, яка поєднує в собі біль та гордість, не може нікого залишити без уваги. Кожна зруйнована одиниця техніки була надіслана, щоб вбивати українців – людей, які генетично добрі та невойовничі. Але росія вирішила влаштувати геноцид українського народу, керуючись зрозумілими тільки їй причинами, що по суті повністю відповідає ідеології фашизму.

«Ніхто не міг подумати, що росія, підло і зухвало, о 4 ранку, почне руйнувати школи, дитячі садки, лікарні, цілі міста. Заради чого? Руйнування заради руйнувань, вбивства заради вбивств. Я пишаюсь кожним нашим захисником, який не дав можливості реалізувати брудні плани росії», – коментує свої почуття Андрій, відвідувач заходу.

Виставка зруйнованої техніки ворога символізує рішучість України захищатись та знищувати ворога до останнього. Кожен громадянин, який її відвідає, має змогу побачити, що відбулось з тими, хто прагнув вбивати українців. Ніхто не має право посягатись на суверенітет нашої держави!

Перейти до вмісту