Відбір на Ігри Нескорених 2025: українська збірна вже б’є рекорди - НГУ

Днями у Києві відбулося відкриття національного відбору на міжнародний адаптивний спортивний захід “Invictus Games” або “Ігри Нескорених”. Український відбір вже став наймасовішим за всю історію проведення Ігор — на нього заявилося понад 400 учасників, а Фундація Ігор нескорених збільшила квоту для української команди з 25 до 35 учасників, військовослужбовців та ветеранів, які були поранені або травмовані під час бойових дій. 

“Ігри Нескорених 2025” відбудуться з 8 по 16 лютого 2025 року у Ванкувері та Вістлері (Канада), на яких будуть представлені національні збірні 21 країни, включно з Україною. Учасники змагатимуться у плаванні, веслуванні на тренажерах, волейболі сидячі, баскетболі та регбі на кріслах колісних та ще 5 літніх видах спорту. Але цього року до програми “Invictus Games” додані також і зимові гібридні адаптивні види спорту (такі як гірські лижі, сноуборд, скелетон тощо). 

Співорганізаторами “Ігор Нескорених” вже котрий рік є Міністерство у справах ветеранів, “Український ветеранський фонд”, “СтратКом Україна”, фонд “Повернись живим!” та безпосередньо ГО “Ігри Інвіктус України”. Цьогоріч серед учасників відбору були представники усіх складових Сил оборони України: Збройних сил, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Національної поліції, Служби безпеки України. 

“Ігри Нескорених” — це не тільки спорт, досягнення та перемоги. Передусім, Ігри мають на меті створити нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного та психологічного відновлення, соціальної інтеграції.

За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни доступні для ветеранів, посприяв запуску державної системи відновлення через адаптивний спорт поранених військовослужбовців та змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин. Бо ж для учасників, їхніх родин та друзів, “Invictus Games” є ще одним знаком вдячності та визнання подвигу усіх військовослужбовців, ветеранів, захисників України, які зазнали поранень, виконуючи свій обов’язок. 

Пресслужба НГУ

Перейти до вмісту